Kasutatud riiete hulgimüük:

Meie pikaajaline kogemus kasutatud riiete hulgimüük tegevusalal on meile andnud väga hea ülevaate antud turul toimuvast.
Kasutatud riiete hulgimüük on meie põhiliseks tegevusalaks ja soovime oma klientidele pakkuda võimalikult häid lahendusi.
Toome oma klientidele originaalkaupa Rootsist. Rootsi kaup on läbi aegade olnud väga populaarne.
Pakume oma klientidele regulaarseid ja väga kiireid tarneid. Üldjuhul on meil olemas laoseis ja kui hetkel ei ole siis korraldame alati kiire tarne ca 1 nädala jooksul.

Meie valikusse on lisandunud ka sorteeritud kasutatud riided Inglismaalt. Kasutatud riided Inglismaalt on hoolikalt sorteeritud ja pakitud 65kg kottidesse.
Samuti on valikus kasutatud käekotid Inglismaalt. Käekottide hulgas võib esineda ka teisi kotte ja rahakotte.


ORIGINAAL KASUTATUD RIIDED ROOTSIST:   Hind SORTEERITUD KASUTATUD RIIDED INGLISMAALT:  Hind
Rootsi kasutatud riiete hulgimüük originaalkaup (sorteerimata, min.tellimus 500kg) 2€/kg  EKSTRA MIX (naiste-,laste-,meeste riided) ühe koti kaal 65kg  8,9€/kg
 EKSTRA KÄEKOTID (sisaldab erinevaid kotte) ühe koti kaal 25kg  8,5€/kg

Kasutatud riideid Rootsist müüme hetkel ainult originaali näol.                                                                                          Kasutatud riideid Inglismaalt müüme Ekstra Mix sorteerituna.
Meie riideid ei sorteeri ja kliendini jõuavad riided                                                                                                                  Kaup on korralik, terve ja koheselt müügiks valmis.
nii nagu nad on kodudest kogutud.                                                                                                                                         Kotid sisaldavad naiste-, meeste- ja lasteriideid.

                                                                                                                                                           

EKSTRA MIX (Näidiskott) EKSTRA KÄEKOTID (Näidiskott)
48357766_2317544771865402_5648434623387009024_n KLIKKA PILDILE JA VAATA KOTI SISU 48357766_2317544771865402_5648434623387009024_nKLIKKA PILDILE JA VAATA KOTI SISU

Soovime luua kõikide klientidega lihtsa ja mugava koostöö, mis sisaldab meie poolt kiireid tarneid kliendile, et klient saaks tegeleda oma igapäevase kaupluse pidamisega.

Kaubas esineb järgmisi kaubamärke:

Esprit, H&M, Lindex, Zara, Exit, Vero Moda, Mexx, Next, Name It,                                                                                                                          
Divided, Gap,Miss Sixty,Gina Tricot, Jack & Jones, S.Oliver, Peak Performance,
Adidas, Nike, Armani, Hugo Boss, Batistini jne.

minivan-41476_1280

Helista või kirjuta ja telli kaup

Meilt on võimalus tellida ka transport.